Hit w prestiżowych restauracjach. Woda bez glutenu robi furorę wśród klientów!

0
1684
źródło pixabay.com (CCO)

Na rynku pojawił się gracz produkujący wyroby luksusowe dla wyjątkowych konsumentów. Hipsterius to marka dla każdego kto zdrowie i wiedzę na temat pochodzenia produktu przekłada nad niską cenę i globalną dostępność.

Prestiż naszego lokalu został podniesiony przez zastąpienie zwykłej wody źródlanej, głębinowym wyciągiem marki Hipsterius. – podobną tezę głoszą niemalże wszyscy restauratorzy.

Producent napoju gwarantuje, że do jego wyrobu nie używa białek roślinnych. Woda, a właściwie wyciąg ze złóż głębinowych jest dodatkowo w pełni naturalny.

Biednych konsumentów może przerażać cena. Szklanka Hipsteriusa schłodzona do odpowiedniej temperatury i podana przez wykwalifikowany personel może kosztować nawet 400 pln.

Na szczęście ten produkt nie jest przeznaczony dla biednych ludzi a osób, które cenią sobie prestiż i wyjątkowe traktowanie.

Niebawem zastąpimy zwykłą wodę naszym produktem we wszystkich ceniących się na rynku restauracjach. – twierdzą producenci.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku