HIT w Niemczech! Polak opatentował i zarabia miliony na pasach cnoty!

0
4290
źródło pixabay.com

W Niemieckich miastach zaczęły powstawać specjalne „Wyspy dla gwałconych kobiet”. Oznaczają one strefę wydzieloną dla osób, czujących presję i zagrożenie przed imigrantami, których zaloty mogą zostać odebrane jako próba gwałtu. Ponieważ „Wyspy” są stale ochraniane przez uzbrojonych mężczyzn, lewa strona uznała, że jest to niezgodne z prawami gwałcącego, który w wyniku spotkania z ochroną może zostać poturbowany. Proces w sądzie między stronami, będzie trwać najprawdopodobniej kilka lat. W tym czasie Polak zbija fortunę w niemieckich landach.

Przeznaczeniem pasa cnoty było powstrzymanie kobiet przed cudzołóstwem i masturbacją. Pierwotnie oczywiście. W XXI w. gdy zagrożenie gwałtem jest wysokie, to urządzenie staje się wspaniałym gadżetem, chętnie kupowanym zarówno przez kobiety jak i ich bliskich – mówi producent pasów.

Jak zaznacza rzecznik prasowy producenta, pas jest wyprodukowany w 100% z czarnej stali. Co prawda jego nagminne stosowanie może powodować otarcia, uczulenia, a nawet bezpłodność i różnego rodzaju zapalenia okolic intymnych.

Mimo wszystko pas cnoty jest chętnie kupowanym strojem w Niemczech. Nie tylko dzięki niemu Niemki czują się ponownie seksowne, ale również ich mężczyźni nie martwią się o ich potencjalne zagrożenie.

Wraz ze wzrostem sprzedaży pasów cnoty zauważono zwiększenie zainteresowania otwieraczami do konserw.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.