Harcerze Macierewicza. Szef MON poszukuje kadry do nowej organizacji skautowej!

0
1438
źródło pixabay.com (CC0)

Minister Obrony podjął decyzję o powołaniu kadry nowej organizacji harcerskiej. Skauci Macierewicza mają krzepić w młodzieży obraz Wielkiej Polski – w cieniu patriotycznego ducha, niczym stada wyklętych wilków.

Osoby chcące otrzymać nominacje instruktorskie mają obowiązek dostarczyć do MON deklarację potwierdzającą niekaralność oraz chęć złożenia przysięgi na wierność organizacji.

Skauci Macierewicza aby zaznaczyć swoją niezależność przewidzieli kilka innowacyjnych zmian w wyglądzie harcerzy.

Odejście od lilijek na rogatywkach na rzecz małych, srebrnych podobizn Ministra Obrony czy mundur przypominający biało-czerwone ponczo z kapturem to tylko początek.

Zmiany mają dotknąć również credo skautingu. Różnorodność i otwartość na świat ma być zastąpione przez idee nacjonalistyczne spisane przez ex księdza Międlarka w książce „Moja wojna”.

Minister zapowiedział proces delegalizacji pozostałych organizacji harcerskich działających na terenie RP.

Celem likwidacji ZHP oraz ZHRu wyznaczono oficerów żandarmerii wojskowej, którzy zajmą się rozbijaniem szeregów wyjętych spod prawa organizacji.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku