Halloween NEWS: Pobił dzieci szpadlem, bo przestraszył się masek.

0
1678

Halloween jest wydarzeniem obchodzonym w wielu krajach i odnoszącym się do święta zmarłych tuż przed dniem Wszystkich Świętych. Całe święto jest hucznie obchodzone głównie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. Po wyparciu Słowiańskiej Nocy Zadusznej co roku tysiące dzieciaków biega od drzwi do drzwi Polskich osiedli żądając słodyczy.

Na jednym z najdroższych osiedli w Warszawskim Wilanowie, Rada Osiedla postanowiła przygotować huczną zabawę dla dzieci, a wieczorem również dla dorosłych. Całe osiedle zostało strasznie pięknie przystrojone, mieszkańcy podzielili się na patrole, aby obserwować biegające dzieci, a Ci, którzy zostali w domach przygotowali tonaż słodyczy bezglutenowych, świeżych owoców, płatków bez laktozy i innych smacznych łakoci.

źródło - http://www.partybox.pl/prod_38771_maska-antoni-macierewicz
źródło – http://www.partybox.pl/prod_38771_maska-antoni-macierewicz

W skrócie – sielanka. Nikt nie spodziewał się, że jedna z wielodzietnych rodzin wpadnie na pomysł przebrania swojego potomstwa za Antoniego Macierewicza… każde z dziecko z osobna dostało maskę i w różnej kolejności raporty wojskowe lub te związane z likwidacją WSI. Dodatkowo dzieci dostały od rodziców przykaz głośnego wykrzykiwania hasła „komuniści” i wytykania mieszkańców palcami.

Żart miał szansę powodzenia i wywołania rozweselenia wśród uczestników, gdyby nie fakt, że na tym osiedlu mieszka ze swoimi dziećmi były rzecznik partii komunistycznej! Na widok Macierewicza w 6-osobowej kompani zabrał stróżowi łopatę i zaatakował najmłodszych.

Sytuacja nie skończyła się tragicznie tylko dlatego, gdyż dzieci myślały, że jest to forma psikusa. Zręcznie umykały przed szpadlem, a „partyjny” już nie dawał rady z kondycją. W trakcie boju agresor dostał zawału. Nie wytrzymał szóstki Macierewiczów, którzy z uśmiechem na ustach i wyciągniętymi palcami wyzywali go od komunistów i… nie dali się trafić przejętym orężem!

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.