Fakty obracają karty historii w perzynę. Polska w całości winna wybuchu IIWŚ!

0
3455
źródło pixabay.com (CC0)

Najnowsze odkrycia historyków, geografów oraz profesorów potwierdziły najczarniejszy scenariusz. Polska jest w całości winna rozpoczęciu II Wojny Światowej.

Historycy wzięli pod uwagę dziesiątki czynników wpływających na politykę 20-lecia międzywojennego.

Mimo niepewności okazało się, że wyciągnięte wnioski całkowicie miażdżą znaną nam historię i stawiają w nowym świetle obraz ofiar oraz katów.

Po opublikowaniu materiałów świat zadrży w posadach. Prawdopodobnie polski rząd będzie musiał rozpocząć wypłaty reparacji wojenny wraz ze zwrotem wszystkich poniesionych przez Republikę Federalną Niemiec kosztów od 1945 roku. – twierdzą specjaliści.

Tezę podchwyciły prawie wszystkie Niemieckie tabloidy.

Materiały zebrane przez uczonych potwierdziły, że gdyby Polska miała lepsze uzbrojenie, liczniejszą armię, większą flotę, technologicznie przewyższała niemieckie lotnictwo a sam kraj nie leżał między ZSRR a Rzeszą to nikt nie zdecydowałby się na rozpoczęcie działań zbrojnych.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku