Expose Beaty Szydło zakończone – Polska przyjmie imigrantów!

1
1682
źródło Flickr.com

W sejmie swoje expose wygłosiła premier rządu Beata Szydło. Poruszyła wiele ważnych dla rodaków spraw oraz przedstawiła stanowisko, jakim Polska będzie kierowała się w polityce międzynarodowej. Jednym z ciekawszych punków jest polityka przyjmowania uchodźców, która przypomina kanadyjskie GREEN CARD.

Warto zaznaczyć, że w ciągu 64-minutowego przemówienia Premier Rządu przedstawiła 55 planów wdrożeniowych w ciągu najbliższych czterech lat swojej kadencji… Matematycy wyliczyli, że na jedno zobowiązanie przypadło 76 sekund, co stanowi rekord Guinnessa w przeliczeniu obietnicy na minutę na expose. Wcześniejszy rekord należał do przedstawiciela rządu komunistycznych Chin, który obiecał 52 opcje wdrożeniowe w ciągu 66 minut!

Szydło rozpoczyna przemówienie o godzinie 11.10. Jak zaznaczyła, jesteśmy w wyjątkowej sytuacji po atakach w Paryżu – Dla Rzeczpospolitej rzeczą nadrzędną jest bezpieczeństwo Polek i Polaków, w związku z tym wprowadzimy zasadę Kanadyjskiej GREEN CARD. Każda rodzina imigrantów, niezależnie od wyznania może przyjechać do Polski! Nawet jeżeli tych ludzi będzie 37 milionów. Warunkiem będzie to, że każdy uchodźca, niezależnie od wieku musi znaleźć trzy osoby, które zadbają o jego wikt, opierunek oraz zadbają o to, aby nie zszedł na złą drogę a przede wszystkim – polecą, gwarantując sprawę swym podpisem. Jeżeli osoba, która otrzyma prawo azylu dokona jakieś zbrodni, za koszta związane z naprawą czynu zapłaci rodzina lub osoba „zapraszająca”powiedziała

Sytuacja miała pięknie rozwiązać sprawę między przeciwnikami, a zwolennikami multikulti. Niestety jak to zwykle bywa w Polsce, tysiące osób zwęszyło w sprawie interes. Na allegro, ebayu oraz platformach ogłoszeniowych pojawiły się setki ogłoszeń, że chętnie przyjmą KAŻDĄ ilość uchodźców, w zamian za drobną opłatę… Podobno w okolicy dworców w dużych miastach takich jak Warszawa, Katowice, Kraków czy Poznań już jeżdżą autobusy zbierające osoby bezdomne, które będą swoim nazwiskiem „przyjmować” imigrantów.

Podobno chytra baba z Radomia ogłosiła, że przyjmie ich tylu, ile tylko zdoła podpisać na listach. Bogusław Linda, który zauważył, że Łódź to miasto meneli ogłosił, że za drobną opłatą przyjmie w w/w miejscowości tylu imigrantów, ile m2 mają granice miasta… W końcu Łodzi to nie zaszkodzi.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

1 KOMENTARZ