Exclusive: Wiemy gdzie jest najlepsza w Polsce miejscówka do łapania Pokemonów!

0
7659
źródło Pokemon GO

Gra POKEMON GO opanowała umysły młodych i starszych użytkowników smartfonów. Mimo, że oficjalna premiera nie odbyła się jeszcze w Polsce, już teraz tysiące użytkowników biega z wyciągniętymi przed siebie telefonami i łapie kolorowe stworzonka, które wykorzysta do późniejszych walk na arenie. Żeby ułatwić graczom zadanie, publikujemy adres najlepszej miejscówki w Polsce. Tylko pod tym adres odnajdziesz taką ilość LEGENDARNYCH Pokemonów!

Największe skupisko wyjątkowych Pokemonów znajduje się w Warszawie przy ulicy Wiejskiej 4/6/8. Po rozrzuceniu w tej lokalizacji feromonów pojawiło się ponad 500 wyjątkowych stworzeń. Poniżej przedstawimy charakterystykę największego, liczącego 460 sztuk stada.

Posłonów – realna odmiana pokemona występującego na terenach RP. Posłonów jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych stworzeń świata anime w Polsce. Posłonów jest uważany za wrednego, okrutnego oraz samolubnego pokemona wodno-ziemnego.

Charakterystyka – Posłonów jest różowy z plamkami od błota, usmarowany resztkami jedzenia w okolicy pyska. Zakręcony świński ogonek kręci się podobnie do korkociągu. Do ewolucji Posłona potrzeba kamienia Hajsu oraz Władzy. Po przemianie, jego zdolności bojowe stają się znacznie potężniejsze. Kilku Posłonów drugiego poziomu może zmienić bieg historii, wprowadzić nowe podatki oraz wyciągnąć kolegów z więzienia (pokeball’a)

Pochodzenie nazwy – Nazwa Posłon jest prawdopodobnie połączeniem słowa „poseł” z „osłem”. Drugi człon nazwy Pokemona jest o tyle zaskakujący, że oprócz uporu w dążeniu do prywatnych celów, Posłon bardziej przypomina świnię, a nie koniowatego.

Rozrzucenie feromonów przywołało kilka stworzeń uważanych przez kolekcjonerów za legendarne, rzadkie Pokemony. W okolicach ul. Wiejskiej widziany był Kwaczu, Begerusz oraz jeden ze szczególnych egzemplarzy (przez pewien błysk w oczach) Grodzkeł.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.