Europejczycy masowo starają się o status mniejszości narodowej.

0
1175
źródło pixabay.com (CC0)

Tysiące podań rejestrowanych dziennie w urzędach imigracyjnych. To rdzenni mieszkańcy europejskich miast i wsi składają podania z prośbą o przyznanie statusu mniejszości narodowej.

Władze w Berlinie, Paryżu, Madrycie oraz Londynie starają się odpierać ataki rodowitych mieszkańców. Niestety walka nieuchronnie chyli się ku upadkowi.

Wszystko przez statystykę, którą ciężko oszukać. Rodowici mieszkańcy są skrajnie wypychani przez ludność napływową.

Dokumenty składane przez autochtonów podkreślają totalną akceptację polityki imigracyjnej.

Jeżeli prośby zostaną zaakceptowane, wszystkie osoby spełniające kryteria mniejszości narodowej będą musiały otrzymać social oraz kwaterunek. Aby starać się o wymarzony status wystarczy mieć obywatelstwo kraju UE.

Politycy wstrzymują się od komentarza w jaki sposób chcą sfinansować życie wszystkim swoim mieszkańcom oraz ogromnej ludności napływowej.

W kuluarach mówi sie o masowej próbie ściągnięcia do europy hindusów oraz azjatów. Szansa na znalezienie nacji, która będzie chciała pracować na wszystkich jeszcze nie zgasła.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.