Ekshumacji ciąg dalszy! Politycy mówią: Wykopiemy zwłoki wszystkich Polaków!

0
1404
źródło pixabay.com

Ekshumacje ofiar katastrofy Smoleńskiej okazały się początkiem większej akcji. Politycy zapowiadają kolejne ruchy. Na cmentarzach pojawili się policjanci, CBŚ, ABW oraz prokuratorzy.

Wyniki ekshumowanych zwłok mimo wnikliwych badań nie wskazały jednoznacznej przyczyny wypadku, ani nie potwierdziły tezy dotyczącej zamachu stanu przeprowadzonego przez rząd Federacji Rosyjskiej – mówi prokurator generalny

W związku z wstępnym orzeczeniem postanowiono przeprowadzić analizę szczątków ludzkich pochowanych na terytorium RP od 966 roku. Data została wybrana z pośród setek przedstawionych przez specjalistów.

Największym problemem stanowi fakt kilkudziesięciu zmian granic Polski. Ministerstwo Spraw Zagranicznych stara się o pozwolenia na ekshumację na terytorium naszych sąsiadów.

Podobno dokumenty zostały omyłkowo wysłane do ZSRR, Niemiec Wschodnich oraz Czechosłowacji. Państw, które na mapach historii zgadzają się z położeniem RP.

Oficerowie odpowiedzialni za akcję nieoficjalnie twierdzą, że za wszelką cenę mają znaleźć dowodu Rosyjskiej agresji.

Podobno nowe światło na sprawę mają rzucić groby m.in. z 1920 i 1939 roku.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.