Dyby i szyszki w odbycie. Niezależna organizacja broni lasów przed brudasami.

0
1303
źródło pixabay.com (CC0)

Na granicach lasów pojawiły się wielojęzyczne znaki ostrzegawcze. Żółte tablice informują o karach nałożonych przez organizację zbrojną powołaną przez koalicję ekologów z dzikimi zwierzętami. Śmiecisz na własne ryzyko.

Każdego roku tony śmieci zamiast do spalarni czy wysypiska trafią pod ściółkę leśną. Wszystko przez nierozważnych wędrowców oraz burasów którzy celowo zaśmiecają puszcze i knieje.

Urzędników sytuacja dziwi, leśników drażni, zwierzęta giną przez to w cierpieniach a flora zamiast się rozwiać czeka na powolną śmierć lub utrudnioną egzystencję.

Choć na pierwszy rzut oka brzmi to jak słaby żart, policja informuje o pierwszych ofiarach leśnej partyzantki.

Kolce jeża wymieszane z szyszkami w odbycie, gwałt dokonany przez jelenia, publiczne batożenie i pozostawienie w dybach do czasu przyjazdu służb ratunkowych to szczyt góry cierpień jakie zadawane są leśnym brudasom.

Aby sytuacją jeszcze bardziej zainteresować media, organizacja zapowiedziała publikację w internecie wszystkich filmów z momentu zadawania kar kmiotom brudzącym w lasach.

Policja alarmuje, że ilość śladów ugryzień, pazurów oraz wydzielin zwierzęcych skutecznie przeszkadza w ustaleniu tożsamości sprawców samosądów.

W tej sytuacji najrozsądniejszą możliwością jest zaprzestanie śmiecenia w lasach. Dla własnego bezpieczeństwa.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.