Dramat zbiera żniwo. Na terenie kraju zostało zmanipulowanych nawet milion kobiet!

0
3835
źródło pixabay.com (CC0)

Rząd powołał sztab kryzysowy celem zatrzymania nadchodzącej fali potencjalnych samobójstw. Dramat, który może rozegrać się na naszych oczach jest wynikiem śledztwa prowadzonego przez lokalnych dziennikarzy.

Po miesiącach obserwacji prawda wyszła na jaw. Tylko w województwie Mazowieckim zostało zmanipulowanych około 200 tysięcy kobiet. Skala procederu może nie mieć końca. – mówią reporterzy.

Dziennikarze wykazali, że manipulacja została rozpoczęta jeszcze w czasach PRLu i kontynuowana przez dekady przy aprobacie władz.

Setki godzin życia poszły na marne w bezsensownym otępieniu. Gdy wyobrażam sobie każdy spadający cios od razu robi mi się niedobrze. – zeznała jedna z poszkodowanych.

Niestety okazało się, że zdjęcie przepaski zakrywającej oszustwo wpłynęło negatywnie na stan psychiczny wielu pokrzywdzonych.

Rząd celem zatrzymania kobiet przed targnięciem się na życie i zdrowie uruchomił specjalny numer alarmowy pod którym całodobowo udzielane są porady psychologiczne.

W ciągu kilku godzin na terenie całego kraju mają zostać powołane stacjonarne punktu niosące pomoc najbardziej potrzebującym.

Przedstawiciele władz nabrali wody w usta. Również sztab kryzysowy odmówił komentarza wyjaśniającego w jaki sposób wypłynęła na światło dzienne informacja, że klepanie kotleta nie jest integralną częścią każdej niedzieli.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku