Dramat szeregowego posła. Rzecznik Prezydenta wyciągnął go ze strefy komfortu.

0
2051
źródło pixabay.com (CC0)

Rzecznik Prezydenta w ciągu kilku sekund zrobił więcej dla szeregowego posła niż cała gwardia politycznych adiutantów. Wyciągnięcie Prezesa ze strefy komfortu już owocuje wyjściem z cienia i pokazaniem swojego oblicza.

Reakcja polityków na niesamowicie szczerą wypowiedź prezydenckiego rzecznika spotkała się z gniewem najbliższego otoczenia Prezesa. Z czasem okazało się, że było to zupełnie niepotrzebne.

Strefa komfortu to stan, w którym człowiek nie czuje potrzeby aby stawiać sobie jakiekolwiek wyzwania. W opinii najlepszych coach’ów te kilka słów kluczy prezydenckiego rzecznika wyciągnęły Prezesa ze stanu mentalnego otępienia.

Myślałem żeby żyć swoim życiem, robiąc to co muszę. Teraz widzę, że mogę robić to co chcę i o czym marzyłem. Jestem to winny Polsce i Polakom! – przyznał nieśmiało Prezes.

Jednym z pierwszych dekretów nowego, odświeżonego Prezesa jest całkowity zakaz coachingu na terenie RP pod karą chłosty, publicznego zamknięcia w dybach oraz wieloletniego więzienia.

Nie może być tak, że więcej ludzi zostanie nakarmionych podobnych bzdurami, co mogłoby zagrozić wschodzącemu cesarzowi IV RP.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku