Dramat pracodawców! Obniżanie pensji nie przynosi zamierzonych rezultatów!

0
1495
źródło pixabay.com (CC0)

Pracodawcy w całym kraju przeżywają prawdziwy koszmar. Obniżanie pracownikom pensji zasadniczej, ucinanie dodatków czy likwidowanie socjalu nie przynosi żadnych korzyści. 

Próbowaliśmy już wszystkiego. Zmiana umów na śmieciówki, cięcia kosztów, redukcja etatów. Sprzątaczki nawet środki czystości przynoszą z domu. Pensji nie płacimy od kilku miesięcy – mówią załamani pracodawcy

Mimo prób obniżenia kosztów, zyski większości firm utrzymują się na podobnym poziomie. Nieliczne przypadki przedstawiają na wykresach chwilowe wzrosty, aby po chwili zaliczyć finansową glebę.

Szansą na ocalenie okazało się wprowadzenie prostego modelu rozliczeniowego. Każdy z pracowników, musi zapłacić za wejście do biura. Im niższe stanowisko, tym opłata jest wyższa.

Od momentu wprowadzenia rewolucyjnego rozwiązania, wszystkie stanowiska w firmach rozpoczynają się od przedrostka „junior”.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.