Dramat piłkarza: Jeżeli Polska drużyna wygra Euro, to nie będzie miał czasu na sport!

0
1616
źródło pixabay.com

Kapitan drużyny reprezentacji Polski w piłce nożnej. Człowiek, który zasłynął z niesamowitej precycji gry, wraz z kolegami boryka się z poważnym problem. Czy przejście do następnego etapu Euro 2016 nie zakończy jego sportowej kariery?

Aktualnie w dziennym, 12-godzinnym bloku reklamowym, ponad 60% reklam jest z udziałem Lewego.

Managment piłkarza zastanawia się nad obraniem odpowiedniego kierunku rozwoju dla swojego człowieka. Wszystko przez ilość zaakceptowanych zamówień oraz zapytań ofertowych napływających każdego dnia.

Jeżeli drużyna RP dojdzie do finału i zdobędzie mistrzostwo Europy, to prawdopodobnie niemiecki zespół oraz polska reprezentacja straci czołowego gracza – napastnika i kapitana.

Problem dotknie również użytkowników internetu oraz telewidzów. Ilość emitowanych reklam z Lewym może wzrosnąć do 99% czasu antenowego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.