DRAMAT KOBIETY! Wydała na zakupy przed weekendem majowym 500 złotych i nie kupiła mięsa…

0
1367
źródło pixabay.com

Mazurscy policjanci zatrzymali kobietę, która na grilla przygotowała swojego psa. Wszystko przez tłumy w supermarketach, które walczyły o kiełbaski, bułeczki i inne dobra, do ostatnich chwil pracy sklepu. Gdy umęczona kobieta doszła do swojego auta, okazało się, że zapomniała kupić mięsa na grilla. Do sklepu nie wpuściła jej już ochrona, która zatrzaskiwała drzwi za ostatnim klientem.

Azora na grillu rozpoznała córka kobiety. Pies idealnie imitował pieczoną świnię. Prawdopodobnie rodzina nie poznałaby się nad idealnie przyprawionym mięsem, gdyby nie fakt wskazujący na pupila. Morderczyni nie zdjęła psu medalika z szyi.

Policjanci wezwani do zdarzenia, zauważyli ludzi wymiotujących w różnych częściach posesji. Po chwili okazało się, że będą musieli aresztować kobietę, która zamordowała, następnie podała do zjedzenia swojego psiaka, 6-miesięcznego pitbulla.

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. Większej kary spodziewać się może ze strony sanepidu oraz izby weterynaryjnej, która za podanie do spożycia niezbadanego mięsa może oczekiwać od kobiety nawet miliona złotych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.