Dramat kierowcy dubajskiego rolls-royce’a. Zamiast przygody, została szydera

0
1378
źródło pixabay.com

Nikt, nigdy nie został tak ośmieszony, jak kierowca rolls-royce’a. Mimo starań, okazało się, że policja nie potraktowała jego wykroczenia poważnie.

5 tysięcy złotych to kwota jaką musi zapłacić właściciel legendarnego RR za wymianę oleju razem z filtrami. Nie wspominając już o odbudowie lakieru czy innych działaniach związanych z naprawami mechanicznego auta.

Osoba, która zasiada za kółkiem tego wehikułu, może czuć się jak pan świata.

Tak też miał się poczuć pewien Arab z Dubaju, który postanowił przeżyć kilka chwil niczym bohater amerykańskiego filmu.

Ucieczka przed policją, helikoptery namierzające drogę, kolczatki, blokady drogowe, dziesiątki radiowozów tłoczących się na ogonie niezłomnego kierowcy – tak miał wyglądać pościg marzeń.

Gdy okazało się, że kierowcą rolls-royce’a wysłano tylko dwa radiowozy, które go pochwyciły kilka gmin od miejsca pierwszej próby skontrolowania auta, wiadomym było, że pragnienia amatora pościgów legną w gruzach.

Najgorsze miało dopiero nadejść. Okazało się, że mandat opiewający na kwotę 1000 pln jest na tyle niski w realiach Dubaju, że tamtejsi księgowi nie wiedzą jak go zapłacić.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.