Dramat imigranta! Nie został poinformowany, że w Europie kradzież jest karana!

0
7532
źródło pixabay.com

Tysiące imigrantów w całej Europie powoli zaczyna się asymilować ze środowiskiem. Niestety, w masie ludzkiej zdarzają się pojedyncze przypadki biernej postawy i olewczego podejścia do narzucanych obowiązków edukacyjnych i prób przysposobienia do pracy.

Organizacje non profit dwoją się, aby jak najlepiej współpracować z imigrantami. Przygotowują im jak najlepsze warunki egzystencjonalne, jedzenie i broszury informacyjne. W tej ostatniej zabrakło kilku najważniejszych odniesień do standardów panujących w Europie, czyli zakazu gwałtu, bójek, napaści oraz kradzieży.

Tylko winny się tłumaczy…

Aresztowany za kradzież mienia o znacznej wartości mężczyzna, poinformował służby, że jest imigrantem i nikt go nie poinformował, że próba przywłaszczenia cudzej własności jest w Europie nielegalna.

Dodał, że w jego plemieniu wszystko jest wspólne i nie ma granic jakie stawia nowożytna Europa. Znaczenie „moje” jest używane wyłącznie w jednym przypadku i dotyczy stosunków damsko-męskich.

Mężczyzna został przeproszony za niedopatrzenie przez policję, pracowników organizacji non profit, która się nim zajmowała oraz włodarzy miasta.

Taka sytuacja nie może mieć więcej miejsca. Winni zostaną ukarani, a nad poprawą samopoczucia mężczyzny popracują psychologowie. Poprawimy również jego warunki egzystencjonalne i zapewnimy dożywatnią rentę – mówi rzecznik prasowy ratusza.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.