Dramat chłopaka. Nie mógł wyjść na zakupy więc zjadł obiad z rodzicami.

0
1690
źródło pixabay.com (CC0)

Prawdziwy dramat wynikający z zakazu handlu rozegrał się w zaciszu tysięcy domów. Niemal każdy nastolatek nie mogąc poradzić sobie z traumą spowodowaną wyrwaniem ze znanego świata musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości. 

Kryzys spowodowany przez działania rządu dotknął wszystkich obywateli. Niestety, najbardziej sprawę przeżyły dzieci w okolicach 15 r.ż. czyli grupa narażona na wszelkie bodźce.

Odebranie dzieciom miejsc które integralnie związane są z ich życiem musiało doprowadzić do załamań a w niektórych przypadkach głębokiej depresji – twierdzą psycholodzy

Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymało w ciągu kilkunastu godzin setki zgłoszeń o nietypowych zachowaniach nastolatków. Zaniepokojeni rodzice informowali o dzieciach które między innymi siadają przy niedzielnym obiedzie. Na dodatek bez smartfonów w rękach.

Nie pomogła wiosenna pogoda.

Policja zanotowała również zwiększoną ilość zgłoszeń dotyczących zakłócenia porządku w tym odbijania piłki o ścianę budynków oraz przesiadywania na ławkach w których najgorszy były głośne rozmowy, niekiedy nawet śmiech.

Kraj opanował kryzys tożsamościowy. Zostaje mieć nadzieję, że rząd się opamięta i… ponownie otworzy centra handlowe.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku