Dramat 33-latka! Okazało się, że karany nie może zostać królem Polski!

2
11235
źródło pixabay.com (CCO)

Rząd PIS razem z Episkopatem podjął decyzję o koronacji Jezusa Chrystusa. Niestety zapomniano o konstytucji, która jasno określa kto może zostać głową Państwa Polskiego.

Prezydentem, w tym przypadku Królem, może zostać osoba niekarana, posiadająca minimum 35 lat, będąca obywatelem RP, który posiada pełnię praw obywatelskich. Niestety, Jezus nie spełnia powyższych warunków – mówią konstytucjonaliści

Jak donoszą zagraniczne media, wybrany na króla Polski, obywatel Izraela ma bowiem 33 lata. Dodatkowo był sądzony i karany. Mimo dużego wsparcia społecznego, zebrane dane nie działają na jego korzyść.

Znany z awanturniczego trybu życia, kuglarskich sztuczek, połowu ryb bez wymaganych dokumentów, produkcję alkoholu bez odpowiednich zgód i opłaceniu akcyzy oraz dystrybucję nieprzebadanej żywności został najważniejszym człowiekiem w rządzie RP.

Prawdziwy american dream tylko w realiach biednego europejskiego państwa.

Opozycja postanowiła zgłosić sprawę do Trybunały Konstytucyjnego. Oczywiście, gdy tylko ten się zbierze i będzie zgodny z Konstytucją RP.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.