Dramat 33-latka! Badania naukowców potwierdziły najgrosze przypuszczenia!

0
2806
źródło pixabay.com (CCO)

Miliony osób w Polsce przygotowuje stoły wigilijne. Ustawiają talerzyki, froterują rodowe srebra, doprawiają barsz i dolepiają pierogi. Przygotowują się do uczczenia narodzin Mesjasza. Niestety, wielu z nich jeszcze nie wie jaką tajemnicę odkryli amerykańscy naukowcy.

Ponieważ wiele osób twierdzi, że słowo „żyd” jest wyjątkowo obraźliwym zwrotem, postanowiliśmy stworzyć profil osoby, która go używa. Wyniki dały nam wiele do myślenia, a przy okazji odkryliśmy pewną tajemnicę – twierdzą naukowcy

Okazało się, że osoby najczęściej używające zwrotu „żyd” (w formie obrażliwej) to w znacznej większości praktykujący katolicy, w podeszłym wieku (ok 60 r.ż.), z prawicowymi poglądami, płci obojga.

Przy takimi wyniku badań, naukowcy zmuszeni byli przeprowadzić serię audytów antropologicznych, aby ustalić czy katolik lepszego sortu może być antysemitą.

Prezydent postawił służby w gotowości. Lekarze, strażacy, policjanci oraz żołnierze ściągani są z urlopów. Wszyscy czekają w napięciu. Najbliższe wydarzenia mogą zmienić znany nam świat.

Gdy tylko informacja dotrze do uszu elektoratu, może dojść do rewolucji. Przygotowujemy się na najgorsze – powiedział na specjalnym expose Prezydent

Badania nie pozostawiają złudzeń. Jezus Chrystus, Król Polski jest 100% żydem.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.