Dowódcy NATO alarmują: Rosja ma nową broń. Nasze wojska pancerne są bez szans.

0
5636
źródło pixabay.com (CC0)

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej poinformowało o mobilizacji do specjalnej dywizji przeciwpancernej. Chodzi o powołanie personelu mogącego w każdej chwili odeprzeć ataki wojsk pancernych NATO.

Gdy zostały podjęte decyzje o wzmocnieniu wschodniej flanki, wystarczyło czekać na wsparcie. Setki żołnierzy, dziesiątki pojazdów, i kilka ton amunicji miało pohamować terytorialne zapędy Federacji Rosyjskiej.

Niestety, Amerykańskie dywizje pancerne, które miały chronić i wspierać wschodnią Europę nie mają szans w bezpośredniej potyczce z potencjalnym najeźdźcą.

Wszystko za sprawą broni, która niszczy wszystkie rodzaje opancerzonych pojazdów kołowych oraz gąsienicowych.

Wykupujemy wszystkie fiaty seicento dostępne na europejskich giełdach. Niebawem, dotrze do nas 10 tysięcy pojazdów, które będą gotowe zmieść każdą pancerną dywizję. – twierdzi rzecznik Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej.

Wszystko za sprawą cech, które ten niewielki samochód posiada. Pojazd, który potrafi zmieść z drogi kolumnę pancernych limuzyn, musiał wejść do obowiązkowego wyposażenia Rosyjskiej Armii.

Specjaliści NATO ostrzegają przed potencjalną Rosyjską agresją. Miliardy dolarów wpompowane we wzmocnienie wschodniej flanki mogą okazać się wydane na marne, gdy wojska wspólnoty spotkają na swej drodze fiaty seicento w barwach rosyjskiej armii, warte 300 dolarów każdy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.