Donald T. z europejskim nakazem aresztowania. O pomoc poproszono Rutkowskiego!

0
5383
źródło archiwum Biuro Rutkowski / Marek Łagowski // By EU2016 SK [CC0], via Wikimedia Commons

Prokuratura Generalna wystąpiła o europejski nakaz aresztowania dla Donalda T. Mężczyzna oskarżony jest o dokonanie znacznej ilości przestępstw świeckich oraz  kościelnych.

Policyjni śledczy otrzymali nakaz ustalenia oraz doprowadzenie oskarżonego przed obliczenie sprawiedliwości. Niestety, trop sprawcy urywa się w jego mieszkaniu.

Donald był skryty. Mówił, że pojedzie szukać szczęścia na zachodzie. – powiedziała sąsiadka poszukiwanego.

Na prośbę śledczych w pogoń za mężczyzną wyruszył Krzysztof Rutkowski.

Znany detektyw o niecodziennej aparycji oraz znany z silnego charakteru, we współpracy z organami ścigania poprowadzi akcję ujęcia przestępcy.

Technicy Kryminalni Biura Detektywistycznego Rutkowski w pierwszych godzinach działań ustalili, że poszukiwany znajduje się w regionie państw Beneluxu.

Jak zapowiedział właściciel Biura Detektywistycznego – Będzie bomba, gleba, pozamiatane. Donald T. jeszcze nie wie z kim tańczy!

Rzecznik Biura Detektywistycznego Krzysztof Rutkowski zaznacza, że planowana akcja będzie jedną z najbardziej spektakularnych.

Podczas tego zatrzymania zostaną użyte pojazdy opancerzone, myśliwce strategiczne, słonie bojowe oraz najnowszy nabytek biura – Air Force Rutban.

Akcja ujęcia przestępcy opłacana jest z prywatnych funduszy starszego Pana z Kotem.

W umowie zawarta jest klauzula o znacznej premii w przypadku konieczności zastrzelenia zatrzymanego.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku