Dlaczego PIS nie chce Caracali? Publikujemy kulisy planu Prezesa!

0
1850
źródło pixabay.com

Francuzi od czasu wyboru nowego rządu RP, spodziewali się rychłej klęski wielomiesięcznych rozmów nt. caracali – tak, przynajmniej twierdzą media. Niestety, prawda jest zupełnie inna.

To co nam się wydawało wydarzeniem ostatniej dekady, jest przykrywką negocjacji międzynarodowych. Pod płaszczykiem kontraktu na zakup helikopterów, podpisano tajemniczy pakt zezwalający na eksterminację Caracali na terytorium Unii Europejskiej.

Caracal Stepowy jest drapieżnym ssakiem z rodziny kotowatych. Występuję w Azji, na Półwyspie Arabskim oraz w Afryce. Ostatnio zaczął pojawiać się w Europejskich ogrodach zoologicznych co rozwścieczyło kota Prezesa (kotkę przy. red.).

Nie wiadomo co i w jaki sposób doprowadziło do tak drastycznych decyzji. Obrońcy zwierząt przygotowują protest pod nazwą#staywithcaracal celem zatrzymania śmiercionośnej machiny zagłady milionów kotowatych.

źródło pixabay.com
źródło pixabay.com

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.