Decyzje zostały już podjęte. Ministerstwo zdrowia będzie miało nowego Szefa!

0
3824

Pani Premier podjęła decyzję o zmianie personalnej w Ministerstwie Zdrowia. Nowym Ministrem zostanie wysłużony, świetnie zorganizowany polityk, który wielokrotnie potwierdził oddanie partii.

Nowym Ministrem Zdrowia zostanie Minister Szyszko. Wyjątkowy człowiek, o wybitnych zdolnościach, który zasłynął nieugiętą walką podczas wycinki puszczy.

Jeszcze nie podjęto decyzji kto wskoczy na miejsce Ministra Środowiska. Nie mniej jednak sposoby jakimi kierował się Pan Szyszko zostaną kultywowane w pozostałych resortach. Również w służbie zdrowia.

Skoro celem likwidacji kornika usuwaliśmy drzewa, jasnym jest jak należy postępować z ludźmi. Chory organ musi zostać wycięty, ewentualnie osobnik noszący jakieś wirusy czy inne bakterie całkowicie zlikwidowany. – czytamy w oświadczeniu przygotowanym przez MZ.

Nowy Minister Zdrowia wypożyczy z Ministerstwa Środowiska maszyny do wycinki lasu wraz z operatorami, co znacznie przyśpieszy proces masowych, humanitarnych eksterminacji.

Likwidacja tysięcy chorych i niedołężnych ludzi ma zacząć się w ciągu kilku dni. Dodatkowym atutem działania ma być znaczne zmniejszenie kolejek do lekarzy i specjalistów.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku