Decyzje podjęte! Lotnisko im. Lecha Wałęsy przejdzie rebranding.

0
1431
źródło canva.com

Jak poinformował rząd RP, lotnisko im. Lecha Wałęsy przejdzie reabranding. Główną zmianą (dotyczącą wszystkich materiałów prasowych, reklamowych etc) będzie modyfikacja nazwy. Na szczęście rząd już poinformował, że przemiana będzie delikatna. Wręcz kosmetyczna. Ponieważ imię „Lech” jest wspaniałe, wyniosłe, a osoby o tym imieniu mają bliżej do beatyfikacji – na ścianach lotniska w Gdańsku będzie widnieć nadal. Zmieni się tylko jedno z wyrażeń.

Lotnisko im. Lecha Wałęsy przejdzie rebranding. Oczywiście jest to częściowo związane z wydarzeniami ostatnich dni, ale gwoździem do trumny było podjęcie przez część polityków uchwały zmieniające nazwy kilkunastu ulic, placów oraz w/w lotniska. I tak w Warszawie ulica Lecha (Targówek) dostanie człon Kaczyńskiego, dotyczyć to będzie również os. Lecha w Poznaniu – przekazała kancelaria Prezydenta.

Najbardziej zadziwiającymi zmianami będzie w/w Lotnisko im. Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku oraz drużyny piłki nożnej z Lech Poznań na Lech „Kaczyński” Poznań. Ostatniej zmianie kibicują władze miasta, na przekór kibicom klubu.

Pełna oraz oficjalna lista miejsc, w których nastąpią zmiany, pojawi się niebawem na Twiterze kancelarii Prezydenta RP.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.