#CzarnyPoniedziałek nieudany! W Warszawie 30 tysięczny tłum poparcia dla PIS!

0
1010
źródło pixabay.com

Urząd Statystyczny m.st. Warszawy podał oficjalną ilość osób, które wzięły udział w ogólnopolskim marszu poparcia dla PIS. Tylko w Warszawie było to ok 30 tysięcy ludzi. 

W Warszawie na placu Zamkowym, ok godziny 17.00, znalazło się ok 30 tysięcy ludzi, którzy zachęceni polityką rządzących, wyszli na ulice oddać im należyty hołd.

Polityka prorodzinna Prawa i Sprawiedliwości jest tak dobrze prowadzona, że większość z nas nie wie dlaczego przez ostatnie lata głosowała na obecną opozycję – mówią uczestnicy marszu poparcia

W ulewnym deszczu, w przemakających ubraniach, skandowali hasła promujące rządy PIS!

Zdaniem Prezesa wszystko udało się zgodnie z planem. Tysiące kobiet szło dumnie wypinając piersi, między sztandarami ONR oraz NOP’u, zagrzewając prawicowe organizacja paramilitarne do jeszcze większego zaangażowania w politykę i życie społeczeństwa.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się Antifa, która zrejterowała pod przygniatającą przewagą „wroga”.

Za organizację tak udanej akcji, Antoni Macierewicz postanowił wręczyć kilka medali swym najwierniejszym doradcom. W ciągu najbliższych kilku dni odbędzie się spotkanie z prezydentem celem złożenia oficjalnych gratulacji.

Na spotkaniu mają zostać rozdane Krzyże Odrodzenia Polski, Virtuti Militari wszystkich klas oraz jeden Order Krzyża Wojskowego.

Chwała Wielkiej Polsce!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.