#czarnyponiedziałek już 3 października. Sprawdź utrudnienia!

0
1295
źródło pixabay.com

Już w najbliższy poniedziałek, 3 października odbędzie się #czarnyponiedziałek. Jest to akcja protestacyjna skierowana w rząd oraz środowiska często prawicowe, które popierają wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. 

Jak mówią organizatorki wydarzenia – nie będzie to jeszcze strajk generalny, a czyste preludium pokazującym jak może wyglądać świat z „mocno wkurwionymi kobietami”.

Na czym ma polegać ta jednodniowa akcja ostrzegawcza? Tego dnia kobiety nie umyją włosów (w ogóle nie będą korzystały z wody), tamponów, podpasek, nie ogolą bobra, pach ani nawet nóg. O używaniu kosmetyków nie ma nawet mowy. Dopuszczalny będzie (w ramach wyjątku) puder. Kobiety odrzucą tego dnia wszystkie dobra wymyślone lub współtworzone przez mężczyznę.

Gdy kobiety wyjdą na ulice straszyć niczym harpie czy inne strzygi, rząd zrozumie, że nie chcąc doprowadzić do globalnej katastrofy musi ulec – czytamy w internecie

Stowarzyszenia wspierające protestujących twierdzą, że przygotowały na ten dzień tajną broń. Szpiega w parlamencie, który ma być kulminacją strajku i gwoździem do trumny rządzących – Jest nim człowiek o inicjałach H.G. W tym momencie nic więcej nie powiemy. Ale gdy pokaże wszystkim bobra, nie będzie już pola do dalszej dyskusji. Rząd będzie musiał ulec.

#CzarnyPoniedziałek zapowiada się jako najgorszy dzień w historii nowożytnej Polski.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.