Chrześcijańskie kondomy hitem wśród wiernych. Nawet Papież się ich nie wstydzi.

0
1072
źródło pixabay.com (CC0)

Chrześcijańskie kondomy stały się hitem wśród wiernych. Zamówienia liczone w milionach realizowane są dla parafii w całym kraju. Wszystko przez genialny pomysł, który został podchwycony przez producentów.

Ludzie chcą czuć się bezpieczni, decydować o swej płodności. Mimo sprawdzonych metod takich jak kalendarzyk, badanie śluzu itp. wierni prosili o coś „ekstra”.

Produkt, który jednocześnie zadowoli partnerów (często agnostyków) a zarazem będzie zgodne z duchem wiary użytkownika.

Chrześcijańskie prezerwatywy produkowane są w 100% z lateksu. Przebadane przez nowoczesne urządzenia zapewniają ochronę przed „złym” oraz „duchowym zgorszeniem”.

Katogumka zakończona jest w miejscu zbiorniczka niewielkim otworem przez który przecisną się tylko najsilniejsze, najmocniejsze oraz najszybsze plemniki, których i tak nic by nie zatrzymało.

Korzystanie z tak zaprojektowanego produktu daje gwarant spłodzenia potomstwa wyłącznie o wysokim ilorazie inteligencji.

Producenci zapewniają, że opracowany system dodatkowo wyłapuje i niszczy plemniki homoseksualne, które mogłyby zaburzyć funkcjonowanie normalnej rodziny.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.