Choć trudno w to uwierzyć, na Marsie odnaleziono życie. Odpowiedź NASA zaskakuje

0
1312
źródło pixabay.com (CC0)

NASA nie odpowiada na maile. Brak kontaktu najprawdopodobniej spowodowany jest dziesiątkami maili wysłanymi z załączonym zdjęciem odkrytym przez nastolatka w internecie. Fotografia potwierdza istnienie życia na Czerwonej Planecie.

Mars od lat fascynował poszukiwaczy sensacji. UFOLODZY wielokrotnie doszukiwali się na fotografiach satelitarnych obrazów przedstawiających twarze, piramidy a nawet budowle mieszkalne.

Wszystko o czym rozmawiano było czysto teoretyczną tezą opartą na słabej jakości zdjęciach. Do czasu upublicznienie fotografii na której ewidentnie widać autostradę oraz autobus zmierzający w kierunku piramid.

Zadziwiająca na zdjęciach jest ilość szczegółów upodobniająca piramidy Marsjańskie do tych z Gizy co jest argumentem potwierdzającym lustrzane odbicie punktów kultu (lub stacji służącej do teleportacji) na obu planetach.

Praktycy związani z organizacjami pro-obcnoplanetarnymi twierdzą, że odkrycie zburzy porządek światowy odsłaniając wszystkie karty.

Media na całym świecie czekają na potwierdzenie autentyczności fotografii przedstawionej przez nastolatka. Jak twierdzi chłopiec – zdjęcie znalazł w google i gdy doszukał się na nich drogi i autobusu nie mógł tego faktu zatrzymać dla siebie.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.