Celem poprawy nastrojów, rząd zamieni nazwę „październik” na „piździernik”

0
1494
źródło pixabay.com

Centrum Badań Nastrojów i Opinii Publicznej zauważył wzrost negatywnych emocji wśród społeczeństwa. Głównym czynnikiem wpływającym na osoby uczestniczące w manifestacjach antyrządowych ma być… pogoda.

Szarówa, mgła, zimny wiatr, huragany, deszcze i dreszcze. To wszystko serwuje nam pogoda, która jest winna nastrojom społecznym oraz ruchawkom ulicznym – twierdzą naukowcy.

W związku z przekazanymi informacjami, postanowiono zmienić nazwę „październik” na „piździernik”. Zmiana ma wskazywać stan pogodowy oraz przygotowywać społeczeństwo na najgorsze, co w pewnym stopniu poprawi nastroje.

Zaproponowano również zmianę nazwy w tłumaczeniu na angielski. Z wcześniejszego „october” zrobiono „pussyber” co jest z kolei sugeruje, że na zewnątrz może być jak w kobiecie. Czyli mokro.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.