BOMBA wycelowana w Prezesa Prawa i Spawiedliwości! Są pierwsi zatrzymani!

4
2126
źródło canva.com

Stołeczni antyterroryści weszli szturmem do jednego z bloków na Osiedlu Przyjaźń, gdzie ukrywał się organizator niedzielnego zamachu na Prezesa Kaczyńskiego! Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i bronił jak lew. Jego zapał ostudziły granaty hukowe i kolba karabinku, która wybiła mu zęby.

O godzinie 6.00 rano policyjni antyterroryści weszli do jednego z baraków osiedla Przyjaźń w Warszawie. W budynku wybito szyby, obezwładniono broniących się ludzi. Łącznie zatrzymano w pierwszej fali ataku 6 osób, ale z nieoficjalnego źródła wiemy, że nie jest to koniec zaatrzymań. Pod lupą śledczych jest około 200 osób, które w niedziele chciały wziąć udział w ataku na Prezesa Prawa i Sprawiedliwości!

Wszystko rozpoczęło się od zorganizowania na znanym portalu społecznościowym wydarzenia o nazwie „BOMBOWA NIEDZIELA! Pieczony kaczor nadziewany borowikami”. Event miał odbyć się w niedzielę, w jednej ze stołecznych restauracji. Zatrzymanymi są m.in. manager, kelner oraz kucharze.

Nie można bagatelizować takich zachowań. Po akcji w restauracji „SOWA” wolimy każdą sprawę dogłębnie zbadać. W tym przypadku mieliśmy przesłanki podejrzewać, że chodzi o poważną zbrodnię. Na szczęście zareagowaliśmy w porę – powiedział na konferencji prasowej Minister Sprawiedliwości.

Prawnicy restauracji nazywają sprawę kpiną. Event dotyczył pieczonej kaczki, która miała być serwowana na niedzielnym, rodzinnym lunchu.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

4 KOMENTARZE