Będzie reakcja rządu: przygotowaliśmy specjalny program wsparcia frankowiczów!

0
1319
źródło pixabay.com (CC0)

Prezes PIS stwierdził, że frankowicze nie mogą liczyć na pomoc rządu. Jedyna, wskazana przez polityka droga wiedzie przez sąd, który w każdym przypadku orzekać będzie indywidualnie. Ku zdziwieniu zawiedzionych ludzi, Prezes zmienił zdanie.

Wyborcy PIS postanowili podnieść rękawice. Rządząca partia otrzymała setki wiadomości na serwisach społecznościowych, maili, a nawet kilkadziesiąt telefonów od zawiedzionych ludzi.

Po ponownym przeanalizowaniu sytuacji, podjęliśmy decyzję o całkowitym, jednorazowym wsparciu frankowiczów. Sprawę rozwiążemy jednorazowo i ostatecznie. – powiedział rzecznik rządu na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

Frankowicze będą mogli otrzymać jeden z trzech wariantów pomocy. Pakiety wsparcia zostały opracowane na podstawie badań oraz zebranego materiału rzeczowego.

Aby otrzymać wsparcie należy wypełnić krótki wniosek na stronie ministerstwa. Po przeanalizowaniu wyników, zostanie nadana paczka z odpowiednio dobranym pakietem.

Wśród zawartości paczek frankowicze będą mogli odnaleźć: linę z fachowo zawiązaną pętlą, zestaw żyletek lub lek o tajemniczej nazwie „weźspierdalaj”.

Zastosowanie oraz instrukcje użycia mają być dostarczano razem z paczkami wysyłanymi z rządowego magazynu.

Zadanie było niezwykle trudne, ale udało nam się je rozwiązać. Możemy być dumni z kolejnego politycznego sukcesu – twierdzą politycy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.