Beata Mateusiak: pierwsza setka ateistów zostanie wysłana do Sochaczewa!

0
2176
źródło pixabay.com (CC0)

Beata Mateusiak-Pielucha osiągnęła zamierzony cel. Pierwsza deportacja ateistów nastąpi już za kilka dni. Ku zaskoczeni wszystkich, nie będzie to Kanada, USA, Wielka Brytania a nawet słoneczna Hiszpania.

Po wielogodzinnych negocjacjach z prawnikami oraz konstytucjonalistami okazało się, że nie można deportować Polaków z Polski do innego kraju niż… Polska. W związku z opinią biegłych podjęto decyzję o utworzeniu rezerwatów na terenie Sochaczewa – mówią politycy PIS

Zamknięte obszary mają zostać przygotowane na wzór amerykańskich rezerwatów, w których zamykani byli Indianie. Obozy zostały oznaczone mianem przejściowych.

W okolicach Radomia, Polsko-Ukraińskie konsorcjum rozpoczęło budowę portu kosmicznego, z którego ateiści docelowo polecą w kierunku drogi mlecznej.

Ku zaskoczeniu polityków, setki osób zgłasza się na ochotnika wpisując całe rodziny na listę pasażerów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.