Badania potwierdzone: Premier Kopacz jest kobietą!

0
1048

Narodowy Instytut Badań przeprowadził wnikliwą analizę zachowań Pani Premier Ewy Kopacz. Genezą tematu było podejrzenie, że premier nie jest kobietą. Sam donos został złożony przez anonimową postać podpisaną jako „Kot Jarka”. 

Czasy kiedy płeć jednoznacznie wyznaczała posiadanie prącia lub pochwy minęły bezpowrotnie. Dziś wiemy, że ważna jest też psychika człowieka. Jego wewnętrzna ocena, czy czuje się mężczyzną, czy też kobietą. Transseksualizm to nie zboczenie, a sytuacja, w której płeć hormonalna nie zgadza się z płcią psychiczną – mówi dyrektor NIB doktor habilitowany Karol Strasburger

I tak kiedy politycy wychodzą na ulicę to znak, że wybory odbędą się już za chwilę. Tak też postąpiła Pani Premier. Skacze, biega, opowiada dziwne historie, a co najważniejsze chce obronić naród przez zimnym powiewem nieszczęść, które wywoła partia Jarosława Kaczyńskiego.

Obawy, że Pani Premier nie jest kobietą rozpoczęły się drugiego października w podwarszawskim Błoniu, gdzie skakała po siłowni na świeżym powietrzu i pokazywała potencjalnym wyborcom ile tkwi w niej niespożytej energii. Podejrzenie, że Pani Kopacz nie jest kobietą padło zaraz po tym, gdy podciągnęła się na drążku 174 razy, zrobiła 600 przysiadów, a następnie powiedziała, że zjadłaby steka, a nie jakieś kanapeczki.

źródło Flick.com autor DrabikPany
źródło Flick.com autor DrabikPany

Po samych wyczynach Pani Premier sprawdzono ilość męskich hormonów w organizmie i okazało się, że jest ich znacznie więcej niż u potencjalnego, męskiego zjadacza chleba.

Kilka dni później Premier Ewa Kopacz pojawiła się w programie TVP prowadzonym przez Piotra Kraśko. Ku zdziwieniu dziennikarza oraz samych widzów Premier wręcz wykrzykuje, że sieć sklepów Biedronka jest najlepszym rozwiązanie dla Polaków oraz polskich dostawców – Mówiła jak katarynka. Biedronka to, Biedronka tamto. To, że Szef sieci sklepów został nagrodzony Orderem Zasługi nie znaczy, że trzeba im robić jeszcze reklamę przed wyborami – oceniają komentatorzy.

W szpitalu Uniwersytenckim zebrała się kapituła, w której składzie pokazały się wielkie nazwiska znane ze swoich osiągnięć medycznych. Podsumowaniem wiecu było potwierdzenie, że Premier jest kobietą. Ma wyłącznie problem z dwubiegunową schizofrenią oraz ukrytą opcją niemiecką.

https://www.youtube.com/watch?v=0bCjyEDZmDg

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.