Arabowie rozpoczęli współpracę z miastem. Pomogą w liczeniu uczestników Marszu.

0
885
źródło pixabay.com

Marsz Niepodległości budzi wokół siebie wiele emocji. Aby raz na zawsze rozwiązać problem liczenia uczestników podjęto się opracowania eksperymentalnej metody „liczenia na kebaba”.

Genialną metodę szacowania urzestników zgromadzeń opracował stażysta Urzędu Skarbowego. Okazało się, że marszom towarzyszy zwiększona konsumpcja fast foodów.

Każda buda z kebabem zwiększa obrót o kilkaset procent w porównania do średniej sprzedaży w ten sam dzień, w ciagu całego roku. Dodatkowa analiza wszystkich imprez masowych odbywających się w Polsce wskazała procent uczestników wydarzeń dokonujących zakupu w punktach gastronomicznych. – twierdzi twórca eksperymentalnej metody.

Opracowana teoria pozwoliła na ostateczne, a co najważniejsze globalne rozwiązanie problemów z szacowaniem uczestników zgromadzeń.

Jedyny problem przewijający się w dyskusji dotyczy kwestii oficjalnego potwierdzenia, że kebab stanowi polskie dobro narodowe i nie ma nic wspólnego z muzułmańską napaścią na Europę.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku