Antykoncepcja akceptowalna przez Kościół? To możliwe i wykonalne!

0
1110
źródło pixabay.com

Abp. Hoser stał się ikoną rewolucji w kościele katolickim. Dzięki jego spostrzeżeniom oraz niesamowitej wiedzy nt zapłodnienia została opracowana nowatorska metoda antykoncepcji.

Wszystko za sprawą jednego wywiadu dla TVP INFO podczas którego, duchowny stwierdził, że istnieją sytuacje w których organizm kobiety sam nie dopuszcza do zapłodnienia.

Mimo krytyki środowisk lewicowych, postanowiono metodę przebadać. Sposób może być skuteczny a co najważniejsze… wyjątkowo niedrogi!

Mowa tutaj o antykoncepcji stresowej. Nie wymaga ona badania śluzu, kalendarzyka oraz wyklucza stosowanie środków farmakologicznych czy prezerwatyw.

Podczas zbliżenia wystarczy kobietę zestresować. Metodą zastępczą jest upokorzenie werbalne partnerki lub jej kilkukrotne uderzenie co świetnie zastępuje napięcie.

Duchowny prowadzący badania nad potwierdzeniem śmiało postawione tezy stwierdził, że jest ona w 100% skuteczna gdyby badaną kobietę zastąpiono ministrantem. Co sprawdzono kilkukrotnie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.