Andrzej Duda z małżonką na fotografii byli przykrywką prawdziwego prezentu!

0
1920
źródło pixabay.com

Prezydent Andrzej Duda przebywa z małżonką w Norwegii. Po kilku spotkaniach m.in. z Polonią i przedstawicielami rządu doszło do oficjalnej wymiany uprzejmości z norweską parą królewską oraz wręczenia podarunku – zdjęcia na którym Prezydent dumnie wypina pierś z przyczepionym, czekoladowym orderem. Jak się okazało – fotografia była tylko przykrywką prawdziwego prezentu.

Polskie media zajęły się sprawą niecodziennego prezentu. Wiele osób spekulowało, że podarunkiem będzie butelka którejś z licznych polskich wytwórni spirytusowych, kilka paczek cukru, ewentualnie worek cebuli. Fotografia zaskoczyła wszystkich.

Jak się miało okazać, zdjęcie było tylko przykrywką prawdziwego prezentu, o czym media wiedzieć nie mogły. Norweska para królewska otrzymała od naszego prezydenta voucher o wartości 50 pln do wykorzystania w jednym z największych dyskontów wielobranżowych działających wyłącznie na terytorium RP.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.