Andrzej Duda leciał do Chin reklamować szampon DX2?

0
3060
źródło www.prezydent.pl

Wiele kontrowersji wywołał lot prezydenta Andrzeja Dudy do Chin. I nie chodzi tutaj o cel wizyty, lecz o szampon, którego używał podczas podróży. Nie wiadomo jednak do końca, czy rzeczywiście był to produkt marki DX2.

Marka DX2 to szampon co wzmacnia włosy. Chroni je przed nadmiernym wypadaniem. Powoduje, że włosy stają się grubsze i bardziej lśniące, a sam target produktu to mężczyźni posiadający za dużą ilość testosteronu przez który wypadają włosy. 

Część obserwatorów politycznych twierdzi, że tuby mogły znaleźć się nieszczęśliwym trafem w obecności Prezydenta. Zdjęcie, które zamieściła kancelaria Prezydenta RP przedstawiającego jego pochyloną postać z lekkim plackiem bez włosów oraz z tubami szamponów DX2, prawdopodobnie było zamieszczone również przez przypadek na www.prezydent.pl. Wszystko to za sprawką… stażysty!

Nie ma co jednak ukrywać, że fala dyskusji, jaką wywołała reklama szamponu Andrzeja Dudy  „niechcący” przeobraziła się w doskonałą promocję w/w marki. Część przeciwników obecnej władzy twierdzi, że sprawa miała charakter czysto reklamowy, a sam Prezydent otrzymał wysokie wynagrodzenie za lokowanie produktu na zdjęciu.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.