Ameryka wypowiedziała wojnę! Desant już wylądował na plażach!

0
2970
źródło pixabay.com (CC0)

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej wypowiedziały kolejną wojnę. Celem zaciętych batalii, które rozegrały się w pierwszych godzinach ofensywy na Antarktydzie jest obalenie krwiożerczych rządów i wprowadzenie demokracji. Jak długo będą bronić się Pingwiny Cesarskie?

Pingwiny Cesarskie są zwierzętami, które potrafią nurkować w lodowatych wodach Antarktydy do 550 metrów i wstrzymać oddech na 20 minut co powoduje, że są poważnym przeciwnikiem dla naszych żołnierzy nie do końca przygotowanych do prowadzenia takich działań – powiedział rzecznik rządu, zaraz po informacji z której wynika, że pierwszy desant wojskowy już zdobył i zajął pozycję na plażach.

Jest ciężko, ale damy radę. Wprowadzimy demokrację i pomożemy normalnie żyć wszystkim istotom będących pod jarzmem tyranów – krzyczał na konferencji prasowej prezydent US Barack Obama

Zuchwali hejterzy twierdzą, że na Antarktydzie znaleziono ogromne złoża surowców m.in. ropy naftowej i diamentów. To jasno sugeruje, że obalenie Pingwiniego reżimu jest wyłącznie przykrywką do działań, mających na celu przywłaszczenie zysków z posiadania monopolu wydobywczego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.