Albania podjęła kluczową decyzję po detronizacji Popka. Kto zostanie Królem?

0
1240
źródło pixabay.com (CC0)

Podczas specjalnego posiedzenia Albańskiej rady parlamentarnej zostały podjęte niezwykle ważne dla kraju decyzje. Popek, Król Albanii został zdetronizowany.

Król Albanii, Popek Monster spotkał się w ringu z Mariuszem Pudzianowskim. Podczas walki wieczoru okazało się, że raper potrafi na stojąco wytrzymać niecałe 50 sekund. Taka osoba nie może godnie reprezentować Republiki Albanii – miał powiedzieć rzecznik rządu

Detronizacja Popka może odbić się na jego wokalnej karierze. Zapowiedziana przez rząd likwidacja gimnazjów to już tylko dobicie ostatniego gwoździa do trumny.

Rząd Republiki zastanawia się nad zaproponowaniem królewskiego tronu Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Jeżeli się zgodzi, osiągnięcia strong mana, właściciela firmy przewozowej oraz posiadacza sali weselnej zostanie rozszerzone o karierę wokalną.

Minusem objęcia władzy przez Pudziana nad Albanią jest wymóg zamienienia odżywek białkowych na kokainę.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.